Sesja on-line

Sprawdź, jak możesz zamówić sesję przez internet

Zapraszam państwa do wirtualnej przestrzeni, w której można uzyskać profesjonalną pomoc terapeutyczną, psychologiczną oraz w obrębie sfery seksualnej. Zajmuje się i pasjonuje psychologią od kilkunastu lat. Byłam pierwszy psychologiem online w Polsce, który stworzył w pełni profesjonalną poradnie psychologiczna w Internecie, wówczas było to innowacyjne podejście do psychologii, psychoterapii i pracy z pacjentem. Wzbudzało sporo kontrowersji aczkolwiek zawsze było efektywne i skuteczne. Dziś powracam z ogromna przyjemnością do swoich korzeni i oczywiście z dużo większym doświadczeniem zawodowym. Po wielu intensywnych latach praktyki zawodowej w gabinecie stacjonarnym, ale i jako psycholog online, psychoterapeuta online oraz seksuolog online mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, iż psychoterapia online (indywidualna oraz dla małżeństw/par) stanowi jakże komfortową, bezpieczną formę współpracy na kontinuum terapeuta - pacjent. Skutecznie stosowana od lat na całym świecie i przynosząca tak samo dobre efekty jak terapia stacjonarna.

REZERWUJ TERMIN ONLINE
Wspaniale!

Bardzo polecam wizyty u takiego psychologa jakim jest Pani Beata. Jeśli się ktoś zastanawia i nie bardzo ma odwagę się zdecydować na wizytę u psychologa to właśnie w tym gabinecie się przekona, że zwlekał za długo.

Edyta Adamczyk

Google

Dziękuję

Beata jest psychologiem dla tych, którzy nie tylko chcą zrobić pierwszy krok w walce o siebie, ale mają odwagę wystrzelić w kosmos, by dosięgnąć gwiazd

Agnes Revenvall

Google

5/5

Beata jest świetnym psychologiem, a jeszcze lepszym człowiekiem. Psycholog z bardzo przyjaznym i luźnym podejściem do pacjenta.

Paweł

Google